Gündem

Postegro

Postegro

Lili teknoloji tarafından geliştirilmiş olan postegro uygulaması instagram kullanıcılarının birçok alanda işine yarıyor. Kısaca tanımlamak gerekirse instagramdaki gizli hesapları görüntüleyebilmek için üretilmiş bir mobil uygulama ayrıca internet sitesi olarak postegro lili teknolojisi hizmet sunmaktadır. Uygulamaya hem android kullanıcıları hem de ios kullanıcıları mağazalarından erişebiliyorlar. Bunun dışında webden bağlanarak da giriş yapılabiliyor. Postegro yöneticileri kullanıcılara pek çok noktada destek de sağlıyor.

Postegro Telegram

Kullanıcı sayısı her geçen gün artan postegro müşteri memnuniyetini ve müşteri desteğini sağlayabilmek adına telegram üzerinden hizmet veriyor. Burada kullanıcılar birbirleriyle konuşabildikleri gibi yöneticilerle de iletişime geçebiliyorlar.

Postegro Giriş

İnstagramda takip etmediğiniz profilleri merak ediyor ve içerikleri görmek istiyorsanız işinize yarayacak faydalı bir uygulama olan postegro lili oldukça basit ve kullanıcı dostu ara yüz sunuyor. Giriş yapmak için güncel web postegro linkine ulaşmak ya da mobil uygulamayı telefonlara indirmek gerekli oluyor. Güncel postegro site linkine ulaşmak için farklı yollar bulunuyor. İnternet sitelerinden ya da telegram adreslerinden sürekli güncel site linki paylaşımı yapılıyor.

Postegro Nelere Erişebilir

Hesabı gizli kullanıcıları görüntülemeyi sağlayan postegro lili uygulamasında dilediğiniz profilleri görüntüleme fırsatı buluyorsunuz. Gizlilik ihlalleri konusunda tartışılır olan bu uygulamayı kullananların günlük profil görüntüleme limitleri oluyor. Bu limitleri aştıktan sonra profil görüntülemek ücretli oluyor. Eğer profilinizi gizlemek ve bir başkasının sizi web postegro yoluyla görüntülemesini istemiyorsanız bu uygulama üzerinden ücretli bir şekilde hesabınızı korumaya alabiliyorsunuz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu